RG1608N-272-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-272-B-T5
JLCPCB Part #
C1713468
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS