RG1608N-222-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-222-B-T5
JLCPCB Part #
C3976439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS