RG1608N-2211-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-2211-P-T1
JLCPCB Part #
C4192634
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS