RG1608N-2101-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-2101-P-T1
JLCPCB Part #
C4258584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS