RG1608N-2052-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-2052-W-T1
JLCPCB Part #
C3931700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS