RG1608N-2051-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-2051-W-T1
JLCPCB Part #
C1720252
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS