RG1608N-2050-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-2050-P-T1
JLCPCB Part #
C3914809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS