RG1608N-1961-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1961-D-T5
JLCPCB Part #
C4030735
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS