RG1608N-1871-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-1871-B-T5
JLCPCB Part #
C3956322
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS