RG1608N-1821-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1821-D-T5
JLCPCB Part #
C2147087
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS