RG1608N-1781-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-1781-W-T1
JLCPCB Part #
C3912786
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS