RG1608N-1621-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-1621-P-T1
JLCPCB Part #
C4024156
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS