RG1608N-1583-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1583-D-T5
JLCPCB Part #
C4265724
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS