RG1608N-1582-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1582-W-T5
JLCPCB Part #
C1721909
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS