RG1608N-1580-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-1580-P-T1
JLCPCB Part #
C4171045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS