RG1608N-1541-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-1541-B-T5
JLCPCB Part #
C1709364
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS