RG1608N-132-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-132-B-T5
JLCPCB Part #
C1713477
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS