RG1608N-1242-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-1242-D-T5
JLCPCB Part #
C4078985
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS