RG1608N-1241-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1241-D-T5
JLCPCB Part #
C2146498
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS