RG1608N-123-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-123-B-T5
JLCPCB Part #
C4018296
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS