RG1608N-121-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-121-P-T1
JLCPCB Part #
C4240095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS