RG1608N-1181-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1181-W-T5
JLCPCB Part #
C1720966
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS