RG1608N-1181-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-1181-W-T1
JLCPCB Part #
C4102842
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS