RG1608N-1131-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-1131-P-T1
JLCPCB Part #
C3983277
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS