RG1608N-1131-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1131-D-T5
JLCPCB Part #
C2146513
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100V 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS