RG1608N-112-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-112-D-T5
JLCPCB Part #
C4204204
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS