RG1608N-1070-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-1070-P-T1
JLCPCB Part #
C3924797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS