RG1608N-1051-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-1051-W-T1
JLCPCB Part #
C4277089
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS