RG1005V-911-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-911-P-T1
JLCPCB Part #
C4235233
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS