RG1005V-911-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-911-B-T5
JLCPCB Part #
C3978379
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS