RG1005V-9090-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-9090-D-T10
JLCPCB Part #
C4107994
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS