RG1005V-8870-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-8870-D-T10
JLCPCB Part #
C4077323
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS