RG1005V-8450-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-8450-W-T5
JLCPCB Part #
C3998200
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS