RG1005V-8250-W-T5
MFR.Part #
RG1005V-8250-W-T5
JLCPCB Part #
C4102774
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS