RG1005V-8060-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-8060-B-T5
JLCPCB Part #
C4033846
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS