RG1005V-7320-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-7320-D-T10
JLCPCB Part #
C6173328
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS