RG1005V-7150-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-7150-D-T10
JLCPCB Part #
C3948578
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS