RG1005V-6650-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-6650-W-T1
JLCPCB Part #
C4044444
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS