RG1005V-621-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-621-D-T10
JLCPCB Part #
C4249775
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS