RG1005V-4530-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-4530-B-T5
JLCPCB Part #
C4244379
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS