RG1005V-4020-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-4020-P-T1
JLCPCB Part #
C3998636
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS