RG1005V-3160-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-3160-B-T5
JLCPCB Part #
C4318356
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS