RG1005V-2741-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-2741-D-T10
JLCPCB Part #
C4232781
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS