RG1005V-272-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-272-P-T1
JLCPCB Part #
C4292611
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS