RG1005V-2551-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-2551-W-T1
JLCPCB Part #
C3971576
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS