RG1005V-2550-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-2550-P-T1
JLCPCB Part #
C3954331
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS