RG1005V-2150-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-2150-B-T5
JLCPCB Part #
C4309770
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS