RG1005V-2100-D-T10
MFR.Part #
RG1005V-2100-D-T10
JLCPCB Part #
C4109252
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS