RG1005V-1871-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-1871-B-T5
JLCPCB Part #
C4092142
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS