RG1005V-1780-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005V-1780-D-T10
JLCPCB Part #
C4103974
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS